betontks.cz » Novinky
Jazyky
Přepnout do českého jazyka Switch to english language

NOVINKY

 

Školení TECHBET1 a TECHBET2

Společně s Českou betonářskou společností zveme na školení Technologie betonu 1 (Základy moderní technologie betonu) a Technologie betonu 2 (Složky a složení betonu + zkoušení betonu s ukázkami v laboratoři), která se budou konat 15. a 16. května v Kloknerově ústavu ČVUT v Praze. Pozvánky na školení si můžete prohlédnout zde.

 

BETON TKS číslo 2/2017

vzhledem k tomu, že číslo 2/2017 s podtitulem Technologie je již zcela vyprodáno, rozhodli jsme se zcela mimořádně zpřístupnit plnou verzi celého čísla v archivu již nyní (standardně tak činíme až po 18 měsících).

Velice si vážíme vašeho zájmu

redakce Beton TKS

 

DISTRIBUCE PÁTÉHO ČÍSLA

Vážení čtenáři,

potvrzujeme, že řádně vytištěné a svázané číslo 5/2017 s podtitulem Pozemní stavby bylo v České republice i na Slovensku rozesláno ve středu 1. listopadu. Ještě jednou se omlouváme za zpoždění v distribuci. Děláme vše pro to, aby se podobná situace již neopakovala.

Děkujeme za pochopení.

Věříme, že nám zachováte přízeň,

Vaše redakce

 

ZPOŽDĚNÁ DISTRIBUCE PÁTÉHO ČÍSLA


Vážení čtenáři,

přijměte prosím naši omluvu za zpoždění distribuce pátého čísla. Časopis byl vytištěn v řádném termínu, ale bohužel vazba nebyla provedena kvalitně tak, abychom Vám jej mohli bez uzardění poslat. Museli jsme jej proto reklamovat a část nákladu se bude znovu tisknout. Předpokládané zdržení je cca dva týdny.

Děkujeme za pochopení.

Věříme, že nám zachováte přízeň,

Vaše redakce


ZVÝHODNĚNÉ PŘEDPLATNÉ PRO STUDENTY A STAVEBNÍ INŽENÝRY DO 30 LET

Zvýhodněná cena za roční předplatné (šest čísel) pro studenty a stavební inženýry do 30 let je 270 Kč včetně balného a distribuce. Podmínkou je přiložit k objednávce doklad o studiu, např. kopii studentské karty ISIC, nebo datum narození.
 

ARCHIV STARŠÍCH ČÍSEL

V elektronickém archivu, zde na stránkách, najdete většinu starších čísel ke stažení ve formátu pdf.