betontks.cz » Novinky
Jazyky
Přepnout do českého jazyka Switch to english language

NOVINKY

Průvodce ČSN EN 206

Nový průvodce ČSN EN 206+A1

Svaz výrobců betonu ČR připravil již čtvrtou aktualizaci informačního letáku Průvodce betonářskou normou ČSN EN 206+A1 obsahující i základní informace z ČSN P 73 2404.

Svého průvodce si můžete po předchozí domluvě vyzvednout osobně nebo nám napište a pošleme vám jej poštou.

 

 

STAVBA ROKU 2020

Stavba roku 2020

Výsledky letošního ročníku soutěže Stavba roku, jež pořádá Nadace pro rozvoj architektury a stavitelství ve spolupráci s Ministerstvem průmyslu a obchodu ČR, ČKAIT a Svazem podnikatelů ve stavebnictví, naleznete zde.

 

MIMOŘÁDNÉ ČÍSLO  #4

Vážení čtenáři,Beton TKS, mimořádné číslo 2019

je nám ctí představit Vám čtvrté mimořádné číslo časopisu Beton TKS, které jsme nazvali BETON – historie, současnost, budoucnost. Naším cílem je ukázat široké možnosti, které beton nabízí, a to jak konstrukční, tak i architektonické.

 

Více o mimořádném čísle v Archivu.

 

ŠKOLENÍ ČBS

Společně s Českou betonářskou společností Vás zveme na 4. běh školení VBK (Vodonepropustné betonové konstrukce) TP 04, které proběhne 30. ledna 2019 v prostorách Masarykovy koleje v Praze 6.
Více informací na e-mailu vich(at)cbsbeton.eu.

 

BETONÁŘSKÉ DNY 2018

ČBS logoSpolečně s Českou betonářskou společností Vás zveme na 25. Betonářské dny, které proběhnou 21. a 22. listopadu v prostorách hotelu Artemis v Praze.
Více informací zde.

 

Školení TECHBET1 a TECHBET2

Společně s Českou betonářskou společností zveme na školení Technologie betonu 1 (Základy moderní technologie betonu) a Technologie betonu 2 (Složky a složení betonu + zkoušení betonu s ukázkami v laboratoři), která se budou konat 15. a 16. května v Kloknerově ústavu ČVUT v Praze. Pozvánky na školení si můžete prohlédnout zde.

 

BETON TKS číslo 2/2017

vzhledem k tomu, že číslo 2/2017 s podtitulem Technologie je již zcela vyprodáno, rozhodli jsme se zcela mimořádně zpřístupnit plnou verzi celého čísla v archivu již nyní (standardně tak činíme až po 18 měsících).

Velice si vážíme vašeho zájmu

redakce Beton TKS

 

DISTRIBUCE PÁTÉHO ČÍSLA

Vážení čtenáři,

potvrzujeme, že řádně vytištěné a svázané číslo 5/2017 s podtitulem Pozemní stavby bylo v České republice i na Slovensku rozesláno ve středu 1. listopadu. Ještě jednou se omlouváme za zpoždění v distribuci. Děláme vše pro to, aby se podobná situace již neopakovala.

Děkujeme za pochopení.

Věříme, že nám zachováte přízeň,

Vaše redakce

 

ZVÝHODNĚNÉ PŘEDPLATNÉ PRO STUDENTY A STAVEBNÍ INŽENÝRY DO 30 LET

Zvýhodněná cena za roční předplatné (šest čísel) pro studenty a stavební inženýry do 30 let je 270 Kč včetně balného a distribuce. Podmínkou je přiložit k objednávce doklad o studiu, např. kopii studentské karty ISIC, nebo datum narození.
 

ARCHIV STARŠÍCH ČÍSEL

V elektronickém archivu, zde na stránkách, najdete většinu starších čísel ke stažení ve formátu pdf.